Kaszaper Község Weboldala

Üdvözöljük településünk weboldalán

Tájékoztatás sertés állatjóléti kifizetési kérelem benyújtásáról

Tisztelt Lakosság!

A Kormányhivatal tájékoztatása alapján: Sertés állatjóléti támogatás jogcímben a 2022. támogatási évre (I-IV. negyedévre) vonatkozó kifizetési kérelmek benyújtása kapcsán a Kincstár honlapján megjelent alábbi közleményre hívom fel a figyelmüket:

Az II. negyedéves kifizetési kérelmek benyújtása 2022. július 1. 09:00:00 és 2022. augusztus 1. 23:59:59 között lehetséges elektronikus úton:

az Elektronikus kérelemkezelés → Piaci intézkedések → Nemzeti támogatások → Állatjóléti támogatások → Sertés állatjóléti támogatás – Kifizetési kérelem menüponton keresztül

A fény-, valamint ivóvíz támogatható tevékenységekre vonatkozóan benyújtandó válságtámogatással kapcsolatban kérjük, hogy rendszeresen figyeljék a Kincstár honlapját. Előzetes információink szerint augusztus közepén publikálásra kerül ezzel kapcsolatban a támogatási rendelet és a közlemény.

Sertés állatjóléti támogatás jogcímben a 2022. támogatási évre (I-IV. negyedévre) vonatkozó kifizetési kérelmek benyújtása kapcsán a Kincstár honlapján megjelent alábbi közleményre hívom fel a figyelmüket:

https://www.mvh.allamkincstar.gov.hu/kozlemenyek/-/kozlemeny/27-2022-iii-26-szamu-kincstar-kozlemeny

Az II. negyedéves kifizetési kérelmek benyújtása 2022. július 1. 09:00:00 és 2022. augusztus 1. 23:59:59 között lehetséges elektronikus úton:

az Elektronikus kérelemkezelés → Piaci intézkedések → Nemzeti támogatások → Állatjóléti támogatások → Sertés állatjóléti támogatás – Kifizetési kérelem menüponton keresztül

A fény-, valamint ivóvíz támogatható tevékenységekre vonatkozóan benyújtandó válságtámogatással kapcsolatban kérjük, hogy rendszeresen figyeljék a Kincstár honlapját. Előzetes információink szerint augusztus közepén publikálásra kerül ezzel kapcsolatban a támogatási rendelet és a közlemény.

Megosztás:

További bejegyzések

Prevenció !

Tisztelt Lakosság! Népegészségügyi Program keretében a következő hetekben településünkön élő 45-65 éves korú hölgyek emlőszűrésére meghívó leveleket fognak kapni. Kérjük Önöket éljenek a szűrés lehetőségével,

Intézményvezetői pályázat

Kaszaper Község Önkormányzatának Képviselő-testülete a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet intézményvezetői munkakörre.

Tájékoztatás!

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a DAREH BÁZIS Nonprofit Zrt. 2022 Június 27. napjától – előreláthatólag – 2022 Augusztus 31. napjáig, a hőségre való tekintettel 04:00

Megszakítás