Kaszaper Község Weboldala

Üdvözöljük településünk weboldalán

Felhívás!

Tisztelt Lakosság!

Az MVM Démász Áramhálózati Kft. a község területén nagymértékű áramhálózati felújítást végez, ami a település nagy részét érinti. A villanyoszlopok cseréje során az adott napokon – a mellékletben található ütemezés szerint – az érintett területen áramszolgáltatás kiesés várható. Az áramszolgáltató kft. és az önkormányzat kéri a lakosság türelmét és megértését.

(A mellékelt térképen színessel feltüntetésre kerültek az áramkörök, ahol a kikapcsolások várhatóak.)

Megosztás:

További bejegyzések

Prevenció !

Tisztelt Lakosság! Népegészségügyi Program keretében a következő hetekben településünkön élő 45-65 éves korú hölgyek emlőszűrésére meghívó leveleket fognak kapni. Kérjük Önöket éljenek a szűrés lehetőségével,

Intézményvezetői pályázat

Kaszaper Község Önkormányzatának Képviselő-testülete a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet intézményvezetői munkakörre.

Megszakítás