Kaszaper Község Weboldala

Üdvözöljük településünk weboldalán

Telefonszám változás

Tisztelt Lakosság!

Kaszaper Község Önkormányzat központi telefonszáma (06-68/423-000) jelenleg nem elérhető, így az Önkormányzat az alábbi telefonszámon és e-mail címen áll rendelkezésükre: 06-68/423-659, kaszaper@kaszaper.hu!

Megértésüket köszönjük!

Megosztás:

További bejegyzések

Prevenció !

Tisztelt Lakosság! Népegészségügyi Program keretében a következő hetekben településünkön élő 45-65 éves korú hölgyek emlőszűrésére meghívó leveleket fognak kapni. Kérjük Önöket éljenek a szűrés lehetőségével,

Intézményvezetői pályázat

Kaszaper Község Önkormányzatának Képviselő-testülete a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet intézményvezetői munkakörre.

Megszakítás